نتایج جستجو برای عبارت :

چه عواملی کارآفرینان را از ثبت شرکت اقامت عمان دور می‌کند؟

مسیرهای مختلفی برای رسیدن به اقامت عمان وجود دارد که اصلی‌ترین آن، کارآفرینی و ثبت شرکت است. بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی و بین المللی با ثبت شرکت عمان، اقامت این کشور را گرفتند و ساکن این کشور شدند. برخی موفقیت را تجربه کردند و برخی طعم شکست را چشیدند.
برخی از کارآفرينان در مسیر ثبت شرکت عمان به مشکلاتی برخوردند و همین موضوع باعث شد که کارآفرينانی که تصمیم داشتند وارد بازار عمان شوند، عقب‌نشینی کنند. در این مطلب قصد داریم به
در بین کشورهای حوزه همکاری خلیج فارس، عمان بیشترین طرفدار را دارد. کارآفرينان زیادی برای اخذ اقامت عمان و راه اندازی کسب و کار در این کشور اعلام آمادگی کرده‌اند. ثبت شرکت عمان، یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت این کشور است. بسیاری از کارآفرينان هنگام مراجعه برای اخذ اقامت عمان، تمایل دارند که خصوصیات این کشور را بدانند تا بتوانند انتخاب آگاهانه‌تری را تجربه کنند.
در این مطلب، به چند موضوع مهم پیرامون زندگی در عما
 
ثبت شرکت در کشور عمان
با حداقل هزینه
اخذ پاسپورت اورجینال عمان برای سفر بدون ویزا به سراسر دنیا
 
شرایط ثبت شرکت :
·         نوع شرکت : درجه یک (شرکت با مسیولیت محدود) L.L.C
·         مبلغ کل هزینه ثبت شرکت ۶۵۰۰ ریال عمان
·         سرمایه اولیه ثبت : ۳۵۰.۰۰۰ ریال عمان (که توسط شرکت ما تامین می شود)
·         تعداد شرکاء ۱ تا ۳ نفر
 
 به ادامه مطلب
 
عمان چند سالی است که به عنوان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس، اهمیت و ارزش فراوانی برای کارآفرینی قائل می‌شود. کارآفرينانی که وارد فرآیند ثبت شرکت عمان می‌شوند و در این کشور کارآفرینی می‌کنند، می‌توانند خیلی راحت اقامت عمان را بگیرند و از زندگی در این کشور آسیایی و آینده‌دار لذت ببرند.
در این مطلب تصمیم داریم به مسئله کارآفرینی در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اشاره کنیم.
دولت عمان،
محل انفجار دو نفتکش در دریای عمان+عکس


محل انفجار دو نفتکش در دریای عمان+عکس
شبکه المیادین تصویری از محل انفجار دو نفتکش بزرگ در دریای عمان منتشر کرده است.
دو نفتکش سنگاپوری و نروژی صبح امروز (پنج‌شنبه) در آب‌های خلیج عمان دچار حادثه شده و در پی آن انفجارها و آتش سوزی‌هایی در این دو نفتکش رخ داد. بعد از این حادثه کادر این دو نفتکش تخلیه شدند.
تصویر زیر محل وقوع حادثه را نشان می دهد.
خبرآنلاین
 فروشگاه سایت بلاگ بیست
مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور
امروزه عمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و باثبات‌ترین کشورهای منطقه خلیس فارس شناخته می‌شود و کارآفرينان زیادی برای ثبت شرکت عمان و سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام می‌کنند. انگیزه برخی از سرمایه‌گذاران از ثبت شرکت، اخذ اقامت عمان است. در صورتی که قصد ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور را دارید، باید با مزایا و معایب آن آشنا باشید. در این مقاله، مزایا و در مقاله «معایب ثبت شرک
یکی از مهم‌ترین عواملي که یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین را به یک کشور جذب یا از آن کشور دفع می‌کند، هزینه‌های زندگی است. اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور برای بسیاری از کارآفرينان مناسب است. افرادی که وارد فرایند ثبت شرکت عمان می‌شوند و پس از آن برای گرفتن اقامت این کشور اقدام می‌کنند، بر این باور هستند که عمان هم از نظر کسب و کار و هم از نظر زندگی، یکی از بهترین کشورهای حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود.
در این مطلب س
 
در مقالات «3 دلیل برای شکست کارآفرينان پس از ثبت شرکت عمان (1)» و «3 دلیل برای شکست کارآفرينان پس از ثبت شرکت عمان (2)» به چند مورد از مهم‌ترین دلایل ناکامی کارآفرينان و سرمایه‌گذاران اشاره شد. در این مطلب نیز به سه دلیل دیگر اشاره خواهیم کرد که می‌تواند تمدید اقامت عمان را برای برخی از کارآفرينان با مشکل مواجه کند.
بیزینس پلن نامناسب
یکی از دلایل عمده‌ای که کارآفرينان را با مشکل مواجه می‌کند، این است که هی
در حال حاضر اوضاع اقتصادی عمان به گونه‌ای تغییر کرده است که بسیاری از کارآفرينان برای ثبت شرکت عمان به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند. بسیاری از این کارآفرينان بعد از ثبت شرکت، اقامت عمان را هم دریافت می‌کنند و احتمالاً پس از آن خانواده خود را هم به این کشور می‌آورند. هر کشوری مزایا و معایب خودش را دارد که در صورتی که افراد این نکات را بدانند می‌توانند انتخاب هوشمندانه‌تر را تجربه کنند.
فرهنگ و قوانین کسب و کار در عمان
ی
در مقاله «3 دلیل برای شکست کارآفرينان پس از ثبت شرکت عمان (2)» به سه مورد از دلایل اصلی شکست کارآفرينان پس از ثبت شرکت عمان اشاره شد. در این مقاله نیز تصمیم داریم به سه مورد از دلایل دیگری اشاره کنیم که باعث می‌شود کارآفرينان پس از راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت، به شمکل بربخورند.
نداشتن پس انداز به میزان کافی پس از ثبت شرکت عمان
وقتی کارآفرينان به منظور اقدام جهت ثبت شرکت عمان به موسسه یورو اق
 
وقتی صحبت از ثبت شرکت عمان به میان می‌آید، منطقه آزاد تجاری یکی از مکان‌هایی است که به کارآفرينان و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود. در صورتی که بتوانید شرکت خود را در این منطقه ثبت کنید، امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت نیز برای شما وجود دارد. این منطقه آزاد مشوق‌ها و طرح‌های تشویقی خاصی دارد که بسیاری از کارآفرينان را مایل به ثبت شرکت عمان در خود کرده است.
در این مطلب قصد داریم به طرح‌های تشویقی و مزایای منحص
 
در چند سال اخیر تمایل سرمایه‌گذاران و کارآفرينان خارجی به ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس افزایش یافته است. موسسه یورو اقامت، تمام تسهیلات و امکانات لازم برای ثبت شرکت در حوزه خلیج فارس را دارد و می‌تواند اقامت قطر و اقامت عمان را از طریق راه اندازی شرکت و کسب و کار برای شما اخذ نماید.
راه اندازی کسب و کار در کشورهای قطر و عمان مزایا و معایب خاص خود را دارد. در این مقاله تصمیم داریم یک سری اطلاعات کلی و عمومی در رابطه با ثبت شرکت در
 
موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از شرکت‌های صاحب نام در زمینه ثبت شرکت در عمان بر این باور است که در آینده، تعداد زیادی از کارآفرينان و سرمایه‌گذاران در اقصی نقاط جهان به دنبال مسیری برای ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت خواهند بود؛ زیرا این کشور مسیر بسیار روشنی از نظر اقتصادی در پیش دارد و این مسیر به لطف صرف نظر از نفت و منابع زیرزمینی باز شده است.
در این مطلب قصد داریم به آن دسته از خصوصیات عمانم بپردازی
برخی از کارآفرينان و سرمایه‌گذاران پس از ثبت شرکت عمان با شکست روبرو می‌شوند. این دسته از کارآفرينان به صورت مداوم در پی رسیدن به علت شکست خود هستند و تمایل دارند که بدانند کجای کار را اشتباه رفته‌اند که این‌گونه با مشکل مواجه شده‌اند. شکست کارآفرينان ممکن است روی تمدید اقامت عمان از طریق ثبت شرکت تأثیرگذار باشد. به همین خاطر اکثر کارآفرينان تمایل دارند دلایل عمده شکست را بدانند و از این دلایل دوری کنند.
موسسه یورو اقامت پ
یکی از بهترین و پرطرفدارترین مناطق آزاد تجاری در کشور عمان دوقوم نام دارد که کارآفرينان و سرمایه‌گذاران زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جلب و جذب کرده است. در مقاله «شرایط ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری دوقوم» به بیان اطلاعاتی در خصوص این منطقه آزاد پرداختیم. پس از ثبت شرکت در این منطقه، می‌تواند اقامت عمان را نیز از این طریق دریافت کنید.
در این مقاله تصمیم داریم به مدارک لازم جهت ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری د
امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کارآفرينان و کسانی که می‌خواهند اقامت عمان را بگیرند و در این کشور به کسب و کار و سرمایه‌گذاری بپردازند، اجاره مسکن و میزان اجاره‌بها در عمان است. فردی که وارد فرآیند ثبت شرکت عمان می‌شود، قاعدتاً انتظار دارد که در منزلی با اجاره مناسب و کیفیتی قابل قبول زندگی کند.
در این مطلب تصمیم داریم که در رابطه با اجاره مسکن پس از اخذ اقامت عمان، اطلاعاتی را به متقاضیان، کارآفرينان و سرمایه‌گ
ثبت شرکت عمان در مناطق آزاد تجاری یکی از روش‌های مرسوم برای ورود به بازار تجاری بزرگ عمان است. یکی از این مناطق آزاد تجاری که می‌تواند پس از ثبت شرکت در آن به اقامت عمان دست پیدا کنید، منطقه آزاد تجاری صحار است که خصوصیات و شرایط خاص خود را دارد.در این مطلب قصد داریم به اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد تجاری بپردازیم تا متقاضیان ثبت شرکت در کشور عمان بتوانند با دیدی باز و نگاهی وسیع محل راه اندازی شرکت و کسب و ک
موسسه یورو اقامت چندی پیش چند تن از سرمایه‌‌گذاران و کارافرینانی که مراحل ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور را گذرانده بودند، دور هم جمع کرد تا مزایا و معایب اقامت عمان و زندگی در این کشور و همچنین معایب سرمایه‌گذاری در این کشور را از آن‌ها بپرسد. در مقاله «مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور» به مزایای این کشور اشاره شد و اکنون زمان بررسی معایب فرارسیده است.
محدودیت منزل مسکونی در عمان
هر چند که اخیراً تصویب ش
 
یکی از مناطق آزاد تجاری پرطرفدار و عالی برای متقاضیان ثبت شرکت عمان، دوقوم نام دارد. منطقه آزاد تجاری دوقوم این امکان را برای کارآفرین یا سرمایه‌گذار فراهم می‌کند که بتواند مالکیت کامل و صد در صدی شرکت خود را داشته باشد و از سوی دیگر امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را برای او فراهم می‌کند.
در این مطلب قصد داریم به چگونگی و هزینه‌های لازم برای ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری دوقوم بپردازیم تا کارآفرينان و سرمایه&
✅ به این شرکت ها دقت کنید:
شرکت Uber؛ بزرگترین شرکت اجاره تاکسی جهان، هیچ وسیله نقلیه‌ای ندارد!
شرکت Facebook؛ معروف‌ترین مالک رسانه جهان، هیچ محتوایی خلق نمی‌کند!
شرکت Alibaba؛ ارزشمندترین خرده‌فروشی جهان، هیچ انباری ندارد!
شرکت Airbnb؛ بزرگترین تهیه‌کننده منزل و محل اقامت، هیچ مسکنی برای اقامت ندارد!
مهم نیست که چقدر امکانات دارید؛ مهم این است که چه امکاناتی وجود دارد که استفاده کنید تا خودتان را بالا ببرید…
موسسه یورو اقامت به بسیاری از کارآفرین‌هایی که تمایل به راه‌اندازی کسب و کار دارند، توصیه می‌کند که وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوند. کشور عمان با ت‌های عالی که در پیش گرفته است، فرصت‌های و امتیازهای بی‌نظیری برای متقاضیان ثبت شرکت در عمان در نظر گرفته است. یکی از این امتیازها، امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت است.
در این مطلب قصد داریم به فرصت‌های جدید و استثنایی اشاره کنیم که برای ثبت شرکت در عمان&nbs
در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت عمان شوید و کسب و کاری قدرتمند و پردرآمد در این کشور ایجاد کنید، باید طبیعتاً زمانی را برای پشت سر گذاشتن فرآیندهای اداری اختصاص دهید و پس از آن نیز برای اخذ اقامت عمان اقدام کنید.
در این مطلب قصد داریم به مدت زمانی که باید برای ثبت شرکت عمان صرف کنید، بپردازیم.
گام اول: نوشتن بیزینس پلن یا طرح کسب و کار
اولین مرحله‌ای که باید برای ثبت شرکت عمان روی آن وقت بگذارید، نوشتن طرح کسب و
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
اقامت در بحرین

اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
 
یکی از بهترین مسیرها برای کسب و ثروت و کارآفرینی در بسیاری از کشورهای دنیا، راه‌اندازی استارتاپ است.دولت عمان این امکان را برای افراد خلاق پدید آورده است که بتوانند برای تشکیل و راه‌اندازی استارتاپ، وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوند. در صورتی که استارتاپ این افراد به موفقیت برسد، این توانایی را خواهند داشت که اقامت عمان را دریافت کنند و از مزایای این کشور برای کارآفرينان برخوردار شوند.
اپلیکیشن‌ها؛ بهترین ابزار برای رسید
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته شهرستان اقلید شهر سده میزبان تیم ملی کاراته عمان میباشد
تیم ملی عمان(رده سنی نوجوانان و جوانان)به مربیگری حاج محمدعلی زارع15و16تیرماه 98،جهت اردوی دو روزه و تمرین مشترک با تیم کاراته شهر سده (با مربیگری محمد شریفی) در شهر سده حضور خواهد داشت.
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
عمان
در حال توسعه‌ی زیر ساختهای خود در زمینه های IT است و صاحبین شرکت و کسب و
کار هایی در این حوزه در عمان، خواهان همکاری و فعالیت متقابل با شرکتهای
ایرانی هستند.
حوزه های مورد تقاضای عمان بسیار گسترده و قابل رشد است. این امر، فرصت خوبیست برای کسانی که قصد استارت‌آپ یا ثبت شرکتی تجاری در عمان
را دارند. این شرکت‌ها برای افرادی که ورود به تجارت در حوزه الکترونیک،
فناوری اطلاعات، زیر ساخت‌های تلکام، صادرات و واردات قطعات کامپیوتری عمان
هد
شاید برایتان جالب باشد بدانید، طولانی‌ترین مقبره دنیا در کشور عمان قرار دارد و متعلق به عمران نبی، یکی از پیامبران الهی است.این مقبره 80 سانتی‌متر عرض و 30 متر طول دارد. "البته این به آن معنا نیست که قد ایشان 30 متر بوده بلکه برای احترام و تکریم ایشان چنین مزار طویلی در نظر گرفته شده است."کشور عمان در جنوب دریای نیلگون عمان قرار دارد و مقبره عمران نبی (ع) در شهر صلاله» مرکز استان ظُفار» قرار دارد که جنوبی‌ترین استان عمان است. این کشور از سمت
خبرآنلاین: رویترز در گزارشی به نقل از آنچه منابع دولتی ایران نامیده گزارش داده که آمریکا از طریق مقام های عمان نامه ای به مقام ایران ارسال و در آن اعلام کرده که مخالف هر گونه جنگ با ایران و خواستار گفت وگو با تهران .دانلود رمان
انفجار نفتکش‌ها  این بار در عمان!
و باز انگشت‌های خون‌آلود به سمت ایران می‌رود،
در شورای امنیت مطرح می‌شود،
امّا رسیدن به اجماع بین المللی علیه ایران، سراب می‌شود،
آیا در حال تکمیل پازلی برای بدست گرفتن تنگه و دریای عمان هستند؟
+سید علیرضا مصطفوی
به نقل از سپاه نیوز، در راستای پی گیری و اجرای توافقات کمیسیون مشترک دوستی نظامی کشور‌های ایران و عمان،رزمایش مشترک امداد و نجات دریایی که با مشارکت نیرو‌های دریایی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان،
تنها پس از چند روز از اقدام شیطانی آمریکایی‌ها در قراردادن نام سپاه
پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی جهان انجام می‌شد،بیشتربخوانید:پایان رزمایش مشترک ایران و عمان در سواحل مسقط
نفتکش‌های حادثه دیده در دریای عمان غرق نشده‌اند


نفتکش‌های حادثه دیده در دریای عمان غرق نشده‌اند
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: هیچ یک کدام از دو شناور حادثه دیده در دریای عمان تاکنون غرق نشده است.
اله مراد عفیفی پور افزود: آتش در شناوری که با پرچم پاناما حرکت می‌کرد، به طور کامل خاموش شده و پس از ایمن سازی کامل ۲۱ خدمه آن به شناور باز خواهند گشت.
وی اظهار کرد: آتش سوزی در شناوری که با پرچم جزایر مارشال حرکت می‌کرد هنوز به طور کام
در هنگام سفر به شهر تهران شما دو جا برای اقامت دارید. یا میتوانید به هتل هایی که در سطح شهر هستند مراجعه کنید که باز هم به ذائقه شما بستگی دارد . برخی از افراد نمیتوانند در هتل اقامت کنند و حتما باید در مکانی مانند خانه خود اقامت داشته باشند که دارای امکانات فول و کامل باشد و به سادگی به همراه خانواده خود اقامت گزینند. برای این دسته از افراد که باید در سوئیت های شخص زندگی کنند امکاناتی قرار دارد .برخی شرکت ها هستند که اقدام به اجاره این سوئیت ها
با امان اشتباه نشود.
سلطان‌نشین عمان
سلطنة عُمان
عمان

پرچم
سرود ملی: سلام سلطانی
فهرست0:00

پایتخت
(و بزرگترین شهر) مسقط
۲۳۳۶′ شمالی ۵۸۳۳′ شرقی
زبان رسمی زبان عربی
نوع حکومت سلطنت مطلقه
نام حاکمان 
• سلطان
• صدراعظم
قابوس بن سعید
فهد بن محمود السعید 
موارد منجر به تشکیل
استقلال از پرتغال ۱۶۵۱
مساحت
 - مساحت ۳۰۹، ۵۰۰کیلومتر مربع 
جمعیت
 - سرشماری ۲٬۵۷۷٬۰۰۰ 
(۱۳۹ام)
 - تراکم جمعیت ۸٬۳‎/km۲‏ (۱۸۲ام)
تولید ناخالص داخلی (تخمین ۲۰۱۲)
 - مجم
یکی از مسائل مهمی که همواره پیش روی کارآفرينان و سرمایه‌گذاران متقاضی ثبت شرکت لهستان قرار دارد این است که باید سر موقع حقوق کارمندان خود را بپردازند و مزایایی است که لازم را به آن‌ها بدهند. یکی از شرایط اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت توانایی پراخت حقوق به کارکنان است. مسلماً لهستان نیز مانند سایر کشورهای دنیا تخصص‌های گوناگونی دارد که هر تخصص بسته به میزان حرفه‌ای و خاص بودن حقوق دریافت می‌کند. در این مطلب قصد داریم به این مس
دلقک ماهی عمان (Oman Anemonefish) اردیبهشت ماه ۱۶, ۱۳۹۲ | Filed under: معرفی ماهیان آب شور and tagged with: Oman Anemonefish, Oman Clownfish, دلقک ماهی آب شور, دلقک ماهی خلیج فارس, دلقک ماهی دریای عمان, دلقک ماهی عمان, ماهی آب شور, ماهی دلقک, ماهیان آب های ایران دلقک ماهی عمان بومی دریای عمان هست . این ماهی در آب های کم عمق نزدیک سواحل دریای عمان و در عمق ۲ تا ۱۰ متر یافت می شود . دلقک عمان مثل بقیه گونه های دلقک ماهی ها معاش در میان مرجان ها و شقایق های دریایی را برگزیده می‌باشد
توصیف سامانه بارشی مورد انتظار: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه های پیش یابی جوی دریایی به اطلاع میرساند که از بعد از ظهر امروز تابه پایان روز سه شنبه به سبب وزش متناوب باد نسبتا شدید وگاهی شدید، مرکز وشرق خلیج فارس دریای عمان به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود. زمان شروع :بعد از ظهر یکشنبه 98/5/13 نوع مخاطره:وزش باد شدید منطقه ی اثر:مرکز وشرق خلیج فارس، شرق دریای عمان زمان پایان:بعد از ظهر سه شنبه 98/5/15هواشناسی كشور
در اینجا می خواهیم به شما در مورد دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک که بهترین ، ساده ترین و کوتاه ترین روش اخد اقامت می باشد توضیح دهیم. شما با خرید یک ملک با خرید حداقل ارزش 35 هزار دلار آمریکا می توانید اقامت موقت یکساله گرجستان را دریافت کنید.در ابتدا به شرح این دلیل می پردازیم که چرا شما با خرید ملک اقامت موقت دریافت می کنید.برای پاسخ به این سوال بهتر است یک سوال از شما بپرسیم ، آیا اگر شما یک ملک با حداقل ارزش 35 هزار دلار آمری
اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار برای کسانی می باشد که قصد دریافت اقامت گرجستان از طریق شرکتی که خودشان راه اندازی کرده اند را دارند و کسب و کار آنها جاری و فعال می باشد  یعنی محلی برای کار خود اجاره کرده یا خریده اند ، حقوق خود و پرسنل و همچنین مالیات های حقوق ها را پرداخت کرده و خرید و فروش ، واردات و یا صادرات خدمات و کالا داشته که نشان دهنده تراکنش داشتن و فعالیت شرکت می باشد . بهتر است پس از گذشت 3 ماه
سفیر عمان در واشنگتن گفت: اگر ایران و آمریکا بر موثر بودن میانجیگری عمان باور داشته باشند، مسقط برای حل تنش دو طرف آمادگی دارد. حنینه المغیری» بامداد پنجشنبه در مصاحبه با تارنمای آمریکایی المانیتور افزود، در سال 2013 عمان میانجیگر مذاکرات هسته ای میان ایران و آمریکا نبود بلکه تنها محل این مذاکرات را تامین کرد.وی با اشاره به روابط دوستانه عمان با دولت های ایران و امریکا گفت، ما می توانیم مجددا نقشی در حل تنش بوجود آمده میان دو کشور داشته ب
اقامت کانادا با سرمایه گذاری1 تیر 1398” اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی ” برای کسانی که در کانادا دنبال سرمایه گذاری هستند می تواند بعنوان مطمئن ترین راه برای مهاجرت کانادا تلقی شود که در این مقاله به بررسی شرایط آن می پردازیم.اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی 2019اصولا برنامه های سرمایه گذار مهاجر توسط دولت کانادا جهت جذب افراد ثروتمند و سرمایه شان به کانادا طراحی شده است. سرمایه گذاران و خانواده های شان می توانند
اقامت کانادا با سرمایه گذاری1 تیر 1398” اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی ” برای کسانی که در کانادا دنبال سرمایه گذاری هستند می تواند بعنوان مطمئن ترین راه برای مهاجرت کانادا تلقی شود که در این مقاله به بررسی شرایط آن می پردازیم.اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی 2019اصولا برنامه های سرمایه گذار مهاجر توسط دولت کانادا جهت جذب افراد ثروتمند و سرمایه شان به کانادا طراحی شده است. سرمایه گذاران و خانواده های شان می توانند
یکی از پرسشهایی که همیشه مطرح می شود این است که برای گرفتن پروانه اقامت در گرجستان بهتر است از چه روشی اقدام شود. جواب این سئوال به لحاظ قانونی روشن است، حداقل 300 هزار لاری در این کشور  سرمایه گذاری کنید تا پروانه اقامت بدست بیاورید، مشکل از اینجا آغاز میشود که اکثر متقاضیان اقامت نمی توانند یا نمی خواهند به این میزان در این کشور سرمایه گذاری نمایند بنابراین بدنبال راههای میانبر می گردند. در این پست سعی میکنم تا حدودی شما را با روشهای رایج
یک سایت عربی مدعی شد که مسقط پایتخت عمان نزدیکترین گزینه میزبانی ذوب آهن با النصر عربستان است.

 
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت الکوره» مدعی شد که مسقط پایتخت عمان جدی‌ترین گزینه برای میزبانی از بازی ذوب آهن ایران با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا است.
ذوب آهن پیش از این ورزشگاه کربلا را برای میزبانی از این بازی انتخاب کرده اما اتفاقات دیدار تیم ایرانی با اوراء عراق باعث شد تا AFC این دیدار را ل
وقتی صحبت از اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت به میان می‌آید، بسیاری از کارآفرينان به ثبت شرکت قطر تمایل نشان می‌دهند؛ زیرا قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و افرادی که در آن زندگی می‌کنند، زندگی مرفه و نسبتاً لذت‌بخشی را تجربه می‌کنند. به همین خاطر موسسه یورو اقامت به کارآفرينان بسیاری توصیه می‌کند که فرصت سرمایه‌گذاری در قطر و اخذ اقامت این کشور را از دست ندهند.
در این مطلب تصمیم داریم که چند مورد از دلایل عالی
 * اقامت از طریق تمکن مالی    (FIP)* جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپا* بدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکت* بدون شرایط حضور--------------------------آیا میدانید با داشتن سند ملکی در ایران و سپرده بانکی مکفی میتوانید امکان اقامت در اروپا را برای خود و خانواده فراهم نمایید؟ ارائه یک فرصت استثنائی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شینگن جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا. ------------
شهروندی ترکیه و اقامت ترکیه با 250 هزار دلار :ترکیه طبق قانون با 250 هزار دلار،شهروندی ترکیه اعطا میکندشهروندی ترکیه و اقامت ترکیه : پس از مدت ها انتظار بالاخره قانون تسهیل اعطای شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اجرایی شد.رقم سرمایه گذاری املاک برای شهروندی ترکیه از یک میلیون دلار به 250 هزاردلارتغییرکرد و در رومه ملیت ترکیه اعلام شد.این اتفاق برای کسانی که به دنبال اخذ ملیت و شهروندی ترکیه هستند یک فرصت استثناییست.اگر به دنبا
عمان کشوری در سواحل خلیج فارس و در جنوب کشورمان ایران است. این کشور که پر از جاذبه های طبیعی و تاریخی است، رشد گردشگری بسیار خوبی دارد تا جایی که جزو یکی از مقصدهای محبوب شناخته می شود. مسافران زیادی از ایران به این کشور می روند و از جذابیت های متنوع آن لذت می برند. پایتخت عمان مسقط است که پر از مکان های دیدنی مناسب برای همه سلیقه ها می باشد. موقعیت جغرافیاییکشور عمان کشور پادشاهی بزرگی است که در بسیاری از نقاط آن رشته کوه های بزرگ و کوه های
اقامت در بحرین
 
اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.
 

 
شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم سکونت
موسسه حامی مهاجر در سال 95 با نام حقوقی "حامی مهاجر" به شماره ثبت 40059 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت شد. البته موسسین این موسسه از سالها قبل از ثبت رسمی، به صورت غیر انتفاعی در زمینه مهاجرت و اقامت آمریکا فعال بودند و با توجه به حجم بالای تماس و درخواست مشاوره تصمیم بر تاسیس این موسسه شد. این موسسه با اساسنامه کاملا مهاجرتی به صورت 100% در زمینه مهاجرت و اقامت فعال است و با بیش از 600 پرونده موفق مهاجرتی، یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی ایران است.د
تفاوت زیادی بین کارآفرینی و مالک یک شرکت کوچک بودن وجود دارد ولی اغلب این دو به جای همدیگر استفاده می شوند. اکثر کارآفرينان صاحبان کسب و کار کوچک هستند، اما همه صاحبان کسب و کار کوچک کارآفرین نیستند. کارآفرينان نوآور هستند؛ آنها در مورد پیدا کردن یک جریان درآمد که تا حد زیادی با شور و شوقشان مطابقت داشته باشد هیجانزده هستند.
آیا شما نیز آرزوی کار کردن برای خودتان را دارید؟ اگر چنین است، چند ویژگی مشترک کارآفرينان موفق را در زیر بخوانید:
ادا
به علت تقاضای زیاد مسافران، گردشگران و بازرگانان و همچنین به‌منظور تسهیل در امر جابه‌جایی مسافران، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی قشم‌ایر در مسیر تهران - مسقط - تهران، از فرودگاه بین‌المللی حضرت امام - مسقط - شیراز - مسقط و همچنین مسقط - مشهد - مسقط برقرار می‌شود. به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر، پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی قشم در .
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
اقامت در بحرین
 
اگر
علاقه مند به اقامت در بحرین باشید، بی شک سوالات زیادی در رابطه با نحوه
اقامت در بحرین در ذهن دارید. بحرین یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس است که
شرایط تابعیت و اقامت سخت گیرانه ای دارد. در ادامه این مقاله جزئیات بیشتر
در باب اقامت در بحرین را بررسی خواهیم کرد.
 

 
شرایط اقامت در بحرین
طبق
قانون تابعیت و اقامت که در سال 1963 در بحرین تصویب شده است، اقامت در
بحرین به شخصی اعطا می شود که حداقل 25 سال در بحرین به طور مداوم
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
کشور عمان طبق برنامه ی بلند مدت خود تا سال
۲۰۴۰ قصد دارد ۱۳ هزار کادر بیمارستانی، از جمله: پزشک، پرستار، تکنسین و
را استخدام کند. این کشور در لیستی جدید و به روز شده؛ رشته های مورد نیاز
و شرایط پذیرش را اعلام کرده است که موسسه‌ی آرتا اندیشه پویان سپنتا در راستای فعالیتهای اخیر خود در کشور عمان، جهت مشاوره و بررسی شرایط متقاضیان، جهت مهاجرت پزشکان و پرستاران، بستری قابل اعتماد فراهم آورده است.
شرایط برای مهاجرت پزشکان و پرستاران به عمان
یکی از امتیازهایی که دولت قطر برای سرمایه‌گذاران و کارآفرينان در نظر گرفته، اعطای اقامت قطر است. اقامت قطر به خاطر اعتباری که دارد می‌تواند به خوبی کارآفرينان را جذب کند. ثبت شرکت قطر، می‌تواند مزایای زیادی برای اهالی کسب و کار داشته باشد و امتیازهای ویژه‌ای برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. امروزه کشورهایی در زمینه جذب سرمایه‌گذاران و کارآفرينان موفق هستند که بتوانند امتیازهای بهتر و ویژه‌تری ارائه دهند.
در این مط
 اقامت از طریق تمکن مالی اقامت از طریق تمکن مالی اقامت از طریق تمکن مالی     (FIP)جدیدترین، جذاب ترین،آسان ترین و سریعترین روش اخذ اقامت اروپابدون نیاز به سرمایه گذاری یا ثبت شرکتبدون شرایط حضور ………………………… آیا میدانید با داشتن سند ملکی در ایران و سپرده بانکی مکفی میتوانید امکان اقامت در اروپا را برای خود و خانواده فراهم نمایید؟ارائه یک فرصت استثنائی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحا
گزارش تصویری از تیم شهرستان اقلید باشگاه آسیا (برادران مسموعی) در تاریخ ۱۶ و۱۷ اسفندماه نودوهفت شرکت در مسابقات بین‌المللی کرمان باحضور کشورهای عراق،عمان،افغانستان، آذربایجان و ایران که تنها نماینده فارس تیم اقلید خوب درخشیدند و دستاورد هنرجویان با هفده شرکت کننده شش نفر مقام دوم وهفت نفر مقام سوم بوده ودرآخر تشکر میکنم از جناب آقای مبارکی ریاست محترم هیأت استان با حمایت خوب ایشان مایه دلگرمی تیم های استان می باشند.
اقامت اسلواکی در حال حاضر به یکی از بهترین اقامت‌ها در بین کشورهای اروپایی تبدیل شده است. کارآفرينان تلاش می‌کنند که با ثبت شرکت اسلواکی، اقامت این کشور را بگیرند و از زندگی در این کشور لذت ببرند. این کشور از نظر اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و آب و هوا یکی از بهترین کشورهای اروپایی است و به همین خاطر هر روز به متقاضیان اخذاقامت اسلواکی افزوده می‌شود.
در این مطلب تصمیم داریم که به فضای این کشور و حال و هوای مردم آن بپردازیم. بسیاری از
پیش از این تعداد متقاضیان اخذ اقامت لهستان کمتر بود. کارآفرينان کمتری تمایل به ثبت شرکت لهستان و ترجیح می‌دادند که در محل زندگی خود کارآفرینی و کسب درآمد کنند ولی امروز همه چیز فرق کرده است. اخذ اقامت لهستان به یکی از آرزوهای برخی از سرمایه‌گذاران و کارآفرينان تبدیل شده است.
در این بین آشنایی با تجربه‌های زیسته دیگر افرادی که قبلاً متقاضی اخذ اقامت لهستان بوده‌اند و اکنون چند سالی است که در این کشور زندگی می‌کنند می&zw
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، رومه عبری‌‌زبان یسرائیل هیوم»، عصر دیروز در گزارشی نوشت سفر نتانیاهو به پادشاهی عمان، و دیدارش با سلطان قابوس بن‌سعید» در روز پنجشنبه گذشته، برای نخستین بار انجام شد، ولی نتانیاهو پیش از آن، دیدارهای متعددی با وزیر خارجه عمان صورت داده است.این رومه عبری‌زبان افزود نتانیاهو با یوسف بن‌علوی بن‌عبدالله» وزیر خارجه عمان حدود یک سال و نیم قبل در خارج از اراضی اشغالی و در جریان سفرهای خارجی‌ا
شصت و یکمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از  ناوشکن "سبلان" و ناو پشتیبانی "بندرعباس" بعد از طی پنج هزار و یکصد مایل دریایی و گذشت ۶۷ روز دریانوردی و بازدید از بنادر سلطان قابوس و صلاله عمان و شرکت در تمرین مشترک امداد و نجات دریایی ایران و عمان صبح امروز در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.
شصت و یکمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از  ناوشکن "سبلان" و ناو پشتیبانی "بندرعباس" بعد از طی پنج هزار و یکصد مایل دریایی و گذشت ۶۷ روز دریانوردی و بازدید از بنادر سلطان قابوس و صلاله عمان و شرکت در تمرین مشترک امداد و نجات دریایی ایران و عمان صبح امروز در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.
اقامت مجارستان به منظور دستیابی به فعالیتهای سودجو می تواند به اتباع غیر اروپایی صادر شود. اتباع غیر EEA که قصد اقامت در این کشور و کار خود اشتغالی و یا ایجاد شغل ، تعاونی یا شخص حقوقی دیگری را دارند و یا به عنوان یک عضو اجرایی ، نماینده یا هیئت نظارتی آن نهاد ، واجد شرایط اجازه اقامت مجارستان هستند .
هدف از فعالیت سودجویانه خود اشتغالی می تواند با این موارد تأیید شود:- مجوز کارآفرینی خصوصی ، یا- برنامه تجاری ، یا- مجوز تولیدکننده در مقیاس کوچک
مدارک مورد نیاز اقامت
کشورهای اروپایی از لحاظ کیفیت زندگی، زیبایی، آرامش و رفاه جزو بهترین کشورهای جهان به شمار می آیند و از این رو بسیاری از افراد ساکن دیگر کشورها خواهان اخذ اقامت این کشورها هستند. البته این کار تنها با دانستن قوانین مربوط به روش های مختلف مهاجرتی نظیر ثبت شرکت، سرمایه گذاری، ازدواج، خرید ملک و…  امکان پذیر خواهد بود. بنابراین متقاضیان با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می توانند به درستی تصمیم گیری نموده و سپس اقدام
کوش آداسی که یکی از شهرهای ترکیه بوده، اخیر بیشتر از سالهای قبل به
عنوان یک محل تفریحی و گردشگری مورد توجه قرار گرفته است. سفر کردن با توجه
به میزان بودجه یک برنامه ریزی درست و منظم لازم دارد. بهتر است قبل از
شروع این برنامه ریزی از هزینه های سفر به کوش آداسی و همچنین بهترین تور کوشی آداسی ارزان نیز مطلع شوید. با الفبای سفر همراه باشید.واحد پول ترکیه
واحد
پول کشور ترکیه لیر بوده که با نماد (₺) نشان داده می شود. (هر لیر حدود
1900 تومان است).ا
اقامت قطر امروزه به یکی از جذابترین کارها برای بسیاری از کارآفرينان و متقاضیان راه اندازی شرکت و کسب وکار تبدیل شده است. برخی از کارآفرينان با ثبت شرکت قطر، اقامت این کشور را دریافت و در این کشور زندگی می‌کنند. اقامت قطرخصوصیاتی دارد که شاید برخی از افراد تمایل داشته باشند از این اخبار مطلع و آگاه شوند.
قطر، ثروتمندترین کشور جهان است
مهم‌ترین خصوصیتی که کارآفرينان را به ثبت شرکت قطر سوق می‌دهد، ثروت عظیمی است که در این کشور .وج
ثبت شرکت در اسپانیا:
چنانجه قصد ورود به دنیای تجارت بین المللی را دارید، کشور اسپانیا به دلیل شرایط مناسبی که برای سرمایه گذاران خارجی جهت ثبت ایجاد نموده است؛ گزینه بسیار مناسبی می باشد. 
سالانه افراد زیادی برای ثبت کردن شرکت های تجاری و غیرتجاری به این کشور مهاجرت می کنند زیرا از حمایت عالی دولت اسپانیا بهره مند می شوند و همچنین نیاز زیادی به پرداخت هزینه های هنگفت برای ثبت کردن شرکت در اسپانیا ندارند. 
اقتصاد سرمایه گذاری مختلط اسپانیا
در مقاله «چند خصوصیت جذاب از اقامت قطر و زندگی در این کشور (1)» به چند مورد از خصوصیاتی که این کشور دارد و افرادی که قصد اخذ اقامت قطر را دارند، باید از آن‌ها آگاه باشند، اشاره شد. در این مطلب نیز تصمیم داریم به چند مورد از خصوصیات دیگر این کشور که ممکن است برای متقاضیان ثبت شرکت قطر و سایر متقاضیان جذاب باشد، اشاره خواهد شد.
اقامت قطر و اجاره‌بهای منزل
یکی از معایب اصلی اقامت قطر، بالا بودن اجاره‌بهای منازل در این
افراد زیادی هستند که پس از اخذ اقامت اسلواکی، تجارب خود از زندگی در این کشور را با موسسه یورو اقامت به اشتراک می‌گذارند. اصلاحات ی و اقتصادی اسلواکی، امید به موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی را در دل کارآفرينان زنده کرده است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که در این مقاله به چند مورد از تجارب افراد از زندگی و کارآفرینی در این کشور اشاره کنیم.
اقامت اسلواکی و زندگی در سبزترین کشوری که تاکنون دیده‌اید
یکی از تجارب مشترک زندگی در اسلواکی، لذت
نویسنده: اشرف الفلاحی
دیپلماسی ایرانی: عمان خود راوست همه" می
داند. با این حال برخی با دیده شک به این ادعا نگاه می کنند و معتقدند که
سلطان قابوس در پس این ادعا مسیر قاچاق اسلحه برای انقلابیون یمنی را هموار
می کند.
عمان از حمله ائتلاف نظامی به رهبری عربستان در یمن برای
حمایت از عبد ربه منصور هادی در برابر انقلابیون یمنی (حوثی ها) که از مارس
2015 آغاز شد، فاصله گرفت. عمان تنها کشور شورای همکاری خلیج فارس است که
حضور خود را در این ائتلاف عربی اع
یکی از عواملي که موجب افزایش ثبت شرکت لهستان در چند سال اخیر شده است. استعداد و مهارتی است که در نیروهای کار این کشور وجود دارد. تاکنون این نیروها توانسته‌اند زمینه موفقیت کارآفرينان زیادی را فراهم کنند و اقامت لهستان را برای آنها به ارمغان آورده‌اند.
ورشو، پایتخت استعداد و کارآفرینی لهستان
ورشو علاوه بر اینکه پایتخت لهستان است، مهد کارآفرینی، نوآوری و استعداد این کشور هم شناخته می‌شود. با توجه به مهاجرت نیروهای کاردان به ور
اسپانیا کشوری ست با فرهنگی غنی و جاذبه های طبیعی و شهری بسیار که هر گردشگری را از سراسر جهان شیفته ی خود می کند.امروزه بدلیل شرایط نامساعد اقتصادی و اجتماعی، شاید همه ی ما پس ذهنمان آرزوی مهاجرت را در سر داشته باشیم و اسپانیا قطعا یکی از آن کشور هایی ست که افراد زیادی تمایل به اقامت و زندگی در آن دارند . اگر شما قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را داشته باشید و یا درگیر این مساله شده اید که نمیدانید چطور و چگونه باید اقامت اسپانیا را اخذ ک
 
تاکنون اتفاق افتاده است که به اخذ اقامت لهستان فکر کنید؟ آیا تا به حال به ثبت شرکت لهستان و سپس اخذ اقامت این کشور اندیشیده‌اید؟ َتاکنون پیش آمده است که مدام تصاویر لهستان را در اینترنت نگاه کنید و خود را در آن لحظه در آن مکان‌ها تصور کنید؟ در این مطلب تصمیم داریم که یک تصویر کلی و کاملاً روشن از اقامت لهستان و تجربخ زندگی در این کشور ارائه دهیم.
اقامت لهستان؛ اقامت در کشوری فوق‌العاده اقتصادی
لهستان یکی از مقرون به صر
در اینجا می خواهیم به نحوه دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق خرید ملک بپردازیم . طبق قانون به هر فرد خارجی با داشتن حداقل 300 هزار دلار آمریکا اموال غیر منتقل ( غیر از زمین کشاورزی ) ابتدا اقامت پنج ساله گرجستان و چنانچه در این پنج سال این دارایی را داشته باشند پس از آن این اقامت به اقامت دائم گرجستان تبدیل خواهد شد .اگر بخواهیم این قانون را شرح دهیم باید از اینجا شروع کنیم که فرد خارجی که قصد اخذ اقامت گرجستان را دارد اقدام به خرید یک
یکی از بزرگترین مواقعی که برای هجرت می بایست به آن اهمیت دهیم و در انتخا ب آن مضاعف اعتنا کنیم بی تردید هتل و محل اقامت در حین مسافرت است . دبی گرچه یکی‌از لاکچری ترین شهر های خاورمیانه است و هتل های آن کیفیت جهانی دارا هستند ولی گشوده نیز پیش از هجرت با تور دبی در رابطه هتل های این شهر تحقیق نمایید و هتلی را که با ذوق وسلیقه و میزان دارایی و ولی انگیزه مهاجرت شما سازش دارااست گزینش فرمایید .  [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]
نویسنده: اشرف الفلاحی
دیپلماسی ایرانی: عمان خود راوست همه" می
داند. با این حال برخی با دیده شک به این ادعا نگاه می کنند و معتقدند که
سلطان قابوس در پس این ادعا مسیر قاچاق اسلحه برای انقلابیون یمنی را هموار
می کند.

عمان از حمله ائتلاف نظامی به رهبری عربستان در یمن برای
حمایت از عبد ربه منصور هادی در برابر انقلابیون یمنی (حوثی ها) که از مارس
2015 آغاز شد، فاصله گرفت. عمان تنها کشور شورای همکاری خلیج فارس است که
حضور خود را در این ائتلاف عربی ا
هتل سامرست سوخومویت بانکوک در یک مجتمع مسکونی و منحصر به فرد واقع شده است، جایگزین تازه ای برای گزینه های اقامت در بانکوک است. محل اقامت خود، محل اقامت دسترسی آسان به بخش های اصلی مالی و کسب و کار در منطقه سوخومویت و تانگلور را فراهم می کند. نزدیک به مراکز خرید محبوب، ناهارخوری و شب زنده داری، محل اقامت نیز در فاصله کوتاهی از بیمارستان سامیت است. ساکنان می توانند از خدمات و امکانات شخصی با امنیت و راحتی یک آپارتمان خصوصی لذت ببرند. ساخته شده
هتل سامرست سوخومویت بانکوک در یک مجتمع مسکونی و منحصر به فرد واقع شده است، جایگزین تازه ای برای گزینه های اقامت در بانکوک است. محل اقامت خود، محل اقامت دسترسی آسان به بخش های اصلی مالی و کسب و کار در منطقه سوخومویت و تانگلور را فراهم می کند. نزدیک به مراکز خرید محبوب، ناهارخوری و شب زنده داری، محل اقامت نیز در فاصله کوتاهی از بیمارستان سامیت است. ساکنان می توانند از خدمات و امکانات شخصی با امنیت و راحتی یک آپارتمان خصوصی لذت ببرند. ساخته شده
هتل سامرست سوخومویت بانکوک در یک مجتمع مسکونی و منحصر به فرد واقع شده است، جایگزین تازه ای برای گزینه های اقامت در بانکوک است. محل اقامت خود، محل اقامت دسترسی آسان به بخش های اصلی مالی و کسب و کار در منطقه سوخومویت و تانگلور را فراهم می کند. نزدیک به مراکز خرید محبوب، ناهارخوری و شب زنده داری، محل اقامت نیز در فاصله کوتاهی از بیمارستان سامیت است. ساکنان می توانند از خدمات و امکانات شخصی با امنیت و راحتی یک آپارتمان خصوصی لذت ببرند. ساخته شده
هتل سامرست سوخومویت بانکوک در یک مجتمع مسکونی و منحصر به فرد واقع شده است، جایگزین تازه ای برای گزینه های اقامت در بانکوک است. محل اقامت خود، محل اقامت دسترسی آسان به بخش های اصلی مالی و کسب و کار در منطقه سوخومویت و تانگلور را فراهم می کند. نزدیک به مراکز خرید محبوب، ناهارخوری و شب زنده داری، محل اقامت نیز در فاصله کوتاهی از بیمارستان سامیت است. ساکنان می توانند از خدمات و امکانات شخصی با امنیت و راحتی یک آپارتمان خصوصی لذت ببرند. ساخته شده
امروزه کشور اسلواکی به یکی از بزرگ‌ترین مقاصد جهان در زمینه سرمایه‌گذاری تبدیل شده است و کارآفرينان و سرمایه‌گذاران زیادی برای ثبت شرکت اسلواکی اقدام می‌کنند. یکی از اهداف این افراد از ثبت شرکت، اخذ اقامت اسلواکیاست. ثبت شرکت اسلواکی مانند کشورهای دیگر به یک حداقل سرمایه‌گذاری نیاز دارد که در این مطلب قصد داریم به این حداقل‌ها بپردازیم تا کارآفرينان متقاضی اخذ اقامت اسلواکی بتوانند درک بهتری از شرایط این کشور داشت
دولت اوباما قصد داشته است که بصورت محرمانه به ایران امکان دسترسی به سیستم مالی آمریکا را بدهد و این تصمیم پس از به سرانجام رسیدن توافق هسته‌ای در سال ۲۰۱۵ میلادی و لغو تحریم‌های آمریکا اتخاذ شده است. بر اساس تحقیقات جمهوریخواهان سنای آمریکا که گزارش آن روز چهارشنبه منتشر شد، در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، وزارت خزانه‌داری بصورت محرمانه مجوزی را در فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی صادر کرده است که به ایران اجازه می‌داد معادل ۵.۷ میلیارد دلار
طبق اطلاعیه جدید اداره مهاجرت ، از اول جولای 20 حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزاهای اقامتی ساب کلاسهای 9- 190- 489 از 60 امتیاز به 65 افزایش پیدا کرد.بنابریان کلیه متقاضیانی که میخواهند برای ویزای اقامت دائم استرالیا از طریق ساب کلاس 9 اقدام کنند باید خودشان بتوانند حداقل 65 امتیاز به دست آورند و برای ویزای اقامت دائم از طریق ساب کلاس 190 باید حداقل 60 امتیاز را داشته باشند که بتوانند 5 امتیاز از ایالت بگیرند و برای ویزای موقت از طریق ساب کلاس 489 بای
چندی پیش یکی از کارآفرينان و سرمایه‌گذارانی که می‎خواست برای ثبت شرکت لهستان اقدام کند، نزد متخصصان یورو اقامت آمد و تصمیم داشت که مشاوره‌هایی در زمینه کسب و کار خود دریافت کند. وی قصد داشت بداند که ثبت شرکت لهستان در چه زمینه‌هایی پرسود است و باید در چه حوزه‌هایی کار کند تا بتواند اقامت لهستان را به صورت دائم از آن خود سازد.
متخصصان یورو اقامت، در این زمینه مشاوره‌هایی به او ارائه دادند که در ادامه این مطلب، به آن‌ها خ
یکی از خصوصیاتی که کشور قطر را به کشور محبوب کارآفرينان و سرمایه‌گذاران تبدیل کرده، آغوش باز این کشور برای راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی است. از این رو امروز می‌بینیم که ثبت شرکت قطر، طرفداران زیادی در بین بسیاری از فعالان اقتصادی دارد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای قطر برای سرمایه‌گذاران امکان اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت است.
در این مقاله قصد داریم، مسائلی را بیان کنیم که می‌تواند به انگیزه کارآفرينان برای راه اندازی کسب و ک
 
در سال‌های اخیر کارآفرينان و متخصصان زیادی برای ثبت شرکت قطر اقدام کرده‌اند و اتفاقاً موفقیت‌های خوبی در این زمینه کسب نموده‌اند و دولت قطر نیز به عنوان پاداش، اقامت قطر را به آن‌ها اعطا کرده است. سوالی که اخیراً ذهن سرمایه‌گذاران را درگیر کرده و  از مشاوران موسسه یور اقامت می‌پرسند، این است که چرا برای سرمایه‌گذاری باید قطر را انتخاب کنم؟ قطر چه مزایایی دارد که راه اندازی کسب و کار در آن توسط مشاوران و متخصصا
روش‌های متعددی برای اخذ اقامت قطر وجود دارد. یکی از روش‌های متداول، ثبت شرکت قطر است. ثبت شرکت قطر از راه‌ها و روشهای متفاوت و متنوعی امکان‌پذیر است. کارآفرينان و سرمایه‌گذاران بسیاری شرکت خود را در پارک علم و فناوری قطر راه‌اندازی کرده‌اند.
در این مطلب تصمیم داریم به اخذ اقامت قطر از طریق راه اندازی کسب و کار و شرکت در پارک علم و فناوری این کشور اشاره کنیم تا متقاضیان ثبت شرکت قطر بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد ا
اقامت در یک هتل با مناظر بکر و بینظیر آنهم به صورت رایگان کمی رویایی است، اما حقیقت دارد. در سفرهای اروپایی شانس این را خواهید داشت که در یکی از این هتل های رایگان و رویایی اقامت کنید. البته به شرط آنکه سختی کوهنوردی در کوهستان Foronon Buinz را به جان بخرید.
هتلی که از آن صحبت می کنیم در واقع اقامتگاهی است که توسط خانواده خانواده کوه ‌نوردی به نام لوکا ووریچ (Luca Vuerich) که در سال 2010 هنگام تلاش برای صعود به آبشار یخی پریزونیک (Prisojnik) درگذشت، ساخته‌ شده ا
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها